Blombord

396913

BLOMBORD, koppar samt teak,1900-talets mitt, höjd ca 42, 38x38 cm

Bruksslitage

Blombord

Budhistorik (17 bud)
2661656
2660647
2660647
950
2661399
900
2660647
850

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.