Fåtöljer IKEA

396911

FÅTÖLJER, 1 par, vit plastmassa, IKEA, 1960/70-tal, med lösa plymåer, sitthöjd ca 25 cm, höjd ca 60 cm

Bruksslitage

Fåtöljer IKEA

Budhistorik (10 bud)
2662177
700
2662173
650
2662175
650
2662173
600
2662172
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.