Byst kvinnofigur i gips

396908

BYST, bemålat gips, 1800-talets andra hälft, beduinsk kvinnofigur, höjd ca 47,5 cm

Slitage, mindre bortfall, personnummer märkt

Diverse

Rum 7

Byst kvinnofigur i gips

Budhistorik (6 bud)
2661995
700
2656136
650
2658349
650
2656136
600
2657578
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.