Angelica Wiik

396906

ANGELICA WIIK (född 1960): Uteliv, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 286/290, 59x40 cm

Oramad

Rum 9

Angelica Wiik
Budhistorik (12 bud)
2661816
1 700
2661814
1 600
2658006
2658006
1 300
2661809

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.