Eric Lundberg akvarell

396904

ERIC LUNDBERG (1918-1992): Komposition, signerad och daterad Eric Lundberg -61, akvarell på papper, ca 40x56 cm

Något gulnad

Fack 28

Eric Lundberg akvarell

Budhistorik (1 bud)

2656608
2016-07-18 16:54:07

2016-07-23 kl 20:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.