Oidentifierad konstnär oljemålning

396901

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): motiv av Moses i vassen, olja på duk, ca 88x114 cm

Renoverad, retuscher, sannorlikt dubblerad duk

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (27 bud)
2662089
8 200
2662082
8 000
2662088
8 000
2662082
7 800
2662077
7 600

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.