Fiskmarknad oljemålning

396896

OIDENTIFERA KONSNTÄR (1900-tal): Fisktorget i Köpenhamn, monogramsignerade, olja på duk, ca 31x44 cm

Fiskmarknad oljemålning

Budhistorik

2016-07-23 kl 19:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.