Ester Almqvist oljemålning

396894

ESTER ALMQVIST (1869-1934): landskap med regnbåge, monogramsignerad EA samt daterad 1925, olja på pannå, ca 40x68 cm

Konst, Äldre måleri, Temaauktion, Sommar

Tavelvagn 15

Ester Almqvist oljemålning

Budhistorik (28 bud)
2661045
2 400
2660629
2659667
2660628
2659667
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.