Albert Petersen oljemålning

396893

ALBERT PETERSEN (1875-1957): Kvinna vid spis, signerad Alb Petersen, olja på duk, ca 66x47 cm

Fack 43

Albert Petersen oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2662000
2016-07-23 18:41:57
500

2016-07-23 kl 19:42
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.