Marc Chagall affisch

396892

MARC CHAGALL (1887-1985): "Rider on a red horse", affisch i färglitografi, signerad i trycket, tryckt av Mourlot, 1976, bladyta, ca 67x45 cm

Något fläckad och gulnad

Rum 22

Marc Chagall affisch
Budhistorik (13 bud)
2661768
2661767
3 800
2661766
3 600
2661760
3 400
2661759
3 200

Slutpris SEK:
364 EUR, 420 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.