Helge Helme oljemålning

396891

HELGE HELME (1894-1987): ''Pige ved vindue'', signerade, olja på duk, ca 72x69 cm

Konst, Äldre måleri

Helge Helme oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2662022
5 400
2662021
5 200
2662019
5 000
2662015
3 800
2662014
3 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.