Nakenstudie oljemålning

396890

OIDENTIFIERADE KONSNTÄR (1900-tal): Nakenstudie, sigerad J. Hermann, olja på duk, ca 80x98 cm

Smärre färgbortfall

Fack 24

Nakenstudie oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2662097
2655074

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.