Klaffbord engelsk stil

396888

KLAFFBORD på pelarfot, mahognyfaner, 1900-talets senare del, engelsk stil, fotavslutning med hjultrissor, höjd ca 74, 91,5x65, total längd 137 cm

Ytslitage

Klaffbord engelsk stil

Budhistorik (2 bud)

2661762
2655795

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.