Ludvig Jacobsen oljemålning

396887

LUDVIG JACOBSEN (1890-1957): Barnmotiv, signerad, olja på duk, ca 43x34

Fack 20

Ludvig Jacobsen oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2659606
2016-07-21 11:38:39

2016-07-23 kl 15:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.