Ludvig Jacobsen oljemålning

396884

LUDVIG JACOBSEN (1890-1957): (2) Barnmotiv, signerad, olja på duk, ca 44x35 resp 44x33 cm

Fack 29

Ludvig Jacobsen oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2661525
2659605

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.