Sören Christian Bjulf oljemålning

396882

SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark, 1890-1958): Torgmarknad, signerad Bjulf, olja på duk, ca 54x44 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 33

Budhistorik (7 bud)
2661620
750
2660544
700
2656484
500
2656483
450
2656481

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.