Albert Petersen oljemålning

396874

ALBERT PETERSEN (1875-1957): Flicka stoppar strumpor, signerad Alb Petersen, olja på duk, ca 66x47 cm

Fack 24

Albert Petersen oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2661998
2656485
2654050

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.