Einar Parslev oljemålning

396873

EINAR PARSLEV (1891-1977): Vintermotiv, signerad och daterad 1954, olja på pannå, ca 61x51 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 26

Einar Parslev oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2662137
2016-07-23 20:28:48

2016-07-23 kl 21:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.