Charles Sjöholm Stockholm

396870

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Drottninggatan - Stockholm, signerad C Sjöholm, HC, färglitografi, ca 57x40 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 25

Charles Sjöholm Stockholm

Budhistorik (3 bud)

2656934
450
2661474
2656934

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.