Charles Sjöholm Stockholm

396869

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Fiskafänge-Stockholm, signerad C Sjöholm, HC, färglitografi, ca 48x62 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 25

Charles Sjöholm Stockholm

Budhistorik (1 bud)

2661475
2016-07-23 07:51:10

2016-07-23 kl 20:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.