Vitrinskåp Louis XV-stil

396868

VITRINSKÅP, fanérat med mahgony, Louis XV-stil, 1900-tal, dekor i mässing, höjd ca 148, 80x36 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 6

Vitrinskåp Louis XV-stil

Budhistorik (22 bud)
2661203
3 800
2658771
3 600
2660237
3 600
2658771
3 400
2660232
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.