Soffbord teak

396866

SOFFBORD, skiva i teak, underrede i svärtat trä, fothyllsor i mässing, 1900-talets mitt, höjd ca 56, 81x50/100 cm

Slitage

Rum 6

Soffbord teak

Budhistorik (9 bud)
2655280
700
2662058
650
2655280
600
2660256
550
2655280
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.