Salongsgrupp Louis XV-stil

396865

SALONGSGRUPP, 5 dlr, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, skuren dekor, bestående av bergèrer, soffa, 2 karmstolar , bord, soffans längd ca 142 cm

Slitage

Salongsgrupp Louis XV-stil

Budhistorik (13 bud)
2661530
3 800
2661529
3 600
2659399
3 400
2661528
3 200
2659399

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.