Taklampa Orrefors

396860

CARL FAGERLUND, golvlampa, Orrefors, 1960-tal, glas, höjd ca 145 cm

Smärre slitage

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 15

Taklampa Orrefors

Budhistorik (16 bud)
2660775
2 400
2660697
2660774
2660697
1 900
2660773
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.