Satsbord rokokostil

396859

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, rokokostil, mahognybets, fanerad med mahogny, det största bordets mått höjd ca 55, 50x35 cm

Visst slitage

Rum 6

Satsbord rokokostil

Budhistorik (3 bud)

2658801
2661165
2658801

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.