Väggappliquer

396851

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, förgyllda, vardera med två riktbara ljusarmar för stearinljus, längd ca 22 cm

Visst slitage

Belysning, Vägglampor

Monter 9

Väggappliquer

Budhistorik (1 bud)

2652711
2016-07-15 00:16:05

2016-07-22 kl 19:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.