Fåtöljer 1940/50-tal

396849

FÅTÖLJER, 1 par, 1940/50-tal, blå plysch, lös plymå, betsade träben, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, ena fåtöljen saknar några knappar i ryggen

Rum 11

Fåtöljer 1940/50-tal

Budhistorik (30 bud)
2661036
2 600
2661035
2 400
2661031
2661034
2661031

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.