Matgrupp gustaviansk stil

396847

MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, leksandsmodell, 1900-talets andra hälft, grönmålad och antikbehandlad, textilklädda sitsar, bordets mått höjd ca 72, diameter 110 cm

Bruksslitage, repor

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

2660818
2660810
500
2660145
2660134

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.