Leksaker

396846

LEKSAKER, 6 st, plåt samt plast, 1900-talets andra hälft, Japan, bestående av: fågel, 3 racerbilar, polisbuss och helikopter, varierande tillverkare, bl.a TPS, Aoshin, ASAHI HI-STEEL, SHINSEI, längd ca 15-34 cm

Slitage, funktion ej testad

Leksaker

Leksaker

Budhistorik (1 bud)

2657443
2016-07-19 12:28:11

2016-07-22 kl 15:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.