Hunting table soffbord

396842

SOFFBORD, mahogny, 1900-talets andra hälft, sk Hunting Table, höjd ca 58, 152x klaffar á 24 cm

Slitage

Rum 19

Hunting table soffbord

Budhistorik (47 bud)
2661007
8 400
2661005
8 200
2660970
8 000
2661003
8 000
2660970
7 800

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.