Taburett gustaviansk stil

396841

TABURETT, betsad bok, 1900-tal, gustaviansk stil, mörkbrun klädsel, höjd ca 44, 64x35 cm

Slitage

Rum 17

Taburett gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
2658878
900
2654566
850
2658877
850
2654566
700
2653942
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.