Stolar Luterma Estland

396836

LUTERMA, stolar, 6 st, betsade, Estland, sits med präglad dekor av musselformationer och arabesker, stämplade Luterma Made in Estonia, sitthöjd 48, totalhöjd 89 cm

Smärre ytskador

Rum 4

Stolar Luterma Estland

Budhistorik (10 bud)
2660739
2660742
2660739
1 900
2660734
1 800
2660734

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.