Hylla jugend

396828

HYLLA, jugend, betsat ek, 1900-talets första hälft, höjd ca 139, 55x33 cm

Slitage, ytsakdor

Rum 7

Hylla jugend

Budhistorik (22 bud)
2660646
2660655
2 800
2660646
2 600
2660653
2 400
2660646

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.