Gustav Wilhelm Palm Villa Borghese Roma

396825

GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890), "Italiensk gatupojke", signerad och daterad GWP 28/9 44, olja på papper, ca 27x19 cm

Uppfodrad på pannå

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (13 bud)
2660757
2 400
2660756
2660755
2660754
1 900
2660722
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.