Skänk 1800-tal

396823

SKÄNK, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, bemålad, dekor av halvkolonetter, beslag i patinerad mässing, höjd ca 119, 110x51 cm

Senare bemålad, lås saknas

Rum 18

Skänk 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
2660727
2660741
1 400
2660727
1 300
2660515
2657301

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.