Sepp Hödlmoser oljemålning

396822

SEPP HÖDLMOSER (1923-1967): Borgmotiv, signerad och daterad S. Hödlmoser, olja på kartong, ca 15x10 cm

Sepp Hödlmoser oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2660930
2652760

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.