Skänk 1800-tal

396820

SKÄNK, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, bemålad, förgyllda beslag, dekor av halvkolonnetter, höjd ca 137, 100x44 cm, nyckel medföljer

Senare bemålad

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 18

Skänk 1800-tal

Budhistorik (38 bud)
2660782
5 400
2660781
5 200
2660780
5 000
2660779
4 800
2660776
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.