Penselvaser Kina

396818

PENSELVASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av trädgård med figurscen samt kalligrafi, höjd ca 28 cm

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Penselvaser Kina

Budhistorik (4 bud)

2659270
600
2654074
2653810
2653372

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.