Stolar Åke Axelsson Lilla H

396816

ÅKE AXELSSON, "Lilla H", stolar, 8 st, Galleri Stolen, röd bok, rödbetsade, skinnklädsel, 1900-talets slut, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

Möbler, Design

Rum 5

Stolar Åke Axelsson Lilla H

Budhistorik (14 bud)
2661115
3 600
2661108
3 400
2660711
3 200
2658681
2660710
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.