Golvlampa 1980-tal

396814

GOLVLAMPA, 1980-tal, mässing med stenfot, 5 riktbara och vinklingsbara ljusarmar, höjd ca 202 cm

Visst slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa 1980-tal

Budhistorik (3 bud)

2660744
500
2655930
2654564

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.