Resegarderob

396812

RESEGARDEROB, 1900-talets första hälft, Tyskland, inredning med lådor och hängare, höjd ca 125, 58x55 cm,

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Diverse

Rum 15

Resegarderob

Budhistorik (6 bud)
2661010
2659103
2657268
2657257
900
2656593
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.