Fåtöljer 1 par 1960-tal

396811

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, betsad bok, textilklädsel, höjd ca 67, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, klädsel med fläckar och skador

Rum 13

Fåtöljer 1 par 1960-tal

Budhistorik (11 bud)
2661106
2661105
750
2661104
700
2661102
650
2661101
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.