Per Sundstedt golvlampor

396806

PER SUNDSTEDT, "Candela", Ateljé Lyktan, golvlampor, 1 par, 1970-tal, i lackerad plåt, höjd ca 124 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Hylla 3

Per Sundstedt golvlampor

Budhistorik (24 bud)
2661152
3 600
2661147
3 400
2661150
3 400
2661147
3 200
2661146

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.