Vägglampor 1970-tal

396804

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1970-tal, orangelackerad plåt med magnetfäste, märkta "AB KONSTHANTVERK Magnetlampan", diameter ca 12 cm

Smärre slitage

Belysning, Vägglampor

Monter 11

Vägglampor 1970-tal

Budhistorik (11 bud)
2661205
2661206
1 400
2661205
1 300
2661202
2660458

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.