Bengt Lindström färglitografi

396803

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 63/85, färglitografi, ca 29x20 cm

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (6 bud)
2660641
550
2660590
500
2660590
450
2657249
2656847

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.