Gunnar Sundberg oljemålning

396793

GUNNAR SUNDBERG (1915-63): Grekisk by, signerad och daterad 1952, olja på duk ca 150x220 cm

Rum 1

Gunnar Sundberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2660833
2660131

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.