Gunnar Sundberg oljemålning

396792

GUNNAR SUNDBERG (1915-63): Panorama med byggnader och figurer, signerad och daterad 1956, olja på duk, ca 200x350 cm

Reva i vänstra nedre hörnet

Rum 1

Gunnar Sundberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2660985
2660847

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.