Sven-Göran Svensson G:son färglitografier

396791

SVEN INGE DE MONER HÖGLUND (1935-2008): Komposition, signerad, 49/65, färglitografi, bladmått ca 75x55 cm

Fack 45

Budhistorik (1 bud)

2657635
2016-07-19 15:53:51

2016-07-22 kl 20:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.