Henkelmann oljemålning

396790

FREDRIK HENKELMANN (1903-1987): "Elsa på blå balkongen", signerad, olja på duk, ca 80x100 cm

Fack 24

Henkelmann oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2660371
2660268
2653901

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.