Aramis Ney blandteknik

396789

ARAMIS NEY (född 1943): Komposition, signerad och daterad -93, blandteknik på duk, ca 100x80 cm

Fack 25

Aramis Ney blandteknik

Budhistorik (15 bud)
2660962
950
2660839
900
2660961
850
2660839
2660959
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.